DATA: 28-04-2022

W dniu 27.04.2022 roku #Centrum Rozwoju Kompetencji WŁ i PGE Polskiej Grupy Energetycznej w Rogowcu uczestniczyło w dniu ,, Nauki i Pracy” które odbyło się w #Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. Na odbywającym się spotkaniu nasze Centrum przedstawiło swoją ofertę edukacyjną i zawodową. Wydarzenie to skierowane było do uczniów szkół ponadpodstawowych.
Swoją ofertę przedstawili również:
#Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim;
#Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim;
#Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim;
#Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Trybunalskim;
#Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Piotrkowie i EURO-CENTRUM Piotrkowskie Stowarzyszenie Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej.

 

 

 

 

DATA: 27-04-2022

W dniu 25.04.2022 roku #Centrum Rozwoju Kompetencji WŁ i PGE Polskiej Grupy Energetycznej
w Rogowcu brało udział w spotkaniu dla uczniów szkół ponadpodstawowych pt. ,, Dni Nauki i Pracy” odbywającym się w #CentrunRozwojuEdukacji Województwa Łodzkiego w Piotrkowie Trybunalskim - filia w Tomaszowie Mazowieckim.
#Centrum Rozwoju Kompetencji WŁ i PGE Polskiej Grupy Energetycznej w Rogowcu zaprezentowało swoją ofertę edukacyjną.
Ofertę kształcenia przedstawili również:
#Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Piotrkowie Trybunalskim;
#Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim;
#Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim;
#Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Tryb. ( oddział WUP w Piotrkowie Tryb.);
#Euro- Centrum Piotrkowskie Stowarzyszenie Rozwoju Promocji i Integracji Europejskiej w Piotrkowie Trybunalskim;
#Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Piotrkowie Trybunalskim;
#Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Piotrkowie Trybunalskim.
Wszystkim uczniom dziękujemy za tak liczne zainteresowanie.

 

 

 

DATA: 06-04-2022

W dniu 06.04.2022 roku Centrum Rozwoju Kompetencji WŁ i PGE w Rogowcu oraz nasz główny partner Grupa PGE brało udział w Festiwalu Zawodów i Kwalifikacji w Łodzi.
Wydarzenie to było skierowane do młodzieży ostatnich klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych, którzy stoją przed wyborem zawodu, pracy, czy też uzyskania ciekawych kwalifikacji zawodowych.
Na Festiwalu Centrum Rozwoju Kompetencji WŁ i PGE w Rogowcu przedstawiło swoją ofertę edukacyjną gdzie zaprezentowaliśmy zestawy dydaktyczne z panelem PV, turbiną wiatrową oraz pompą ciepła.

 

 

 

DATA: 30-03-2022

Szanowni Państwo,

Marszałek Województwa Łódzkiego organizuje bezpłatne zajęcia z języka polskiego dla osób dorosłych.
Kursy językowe realizują nasze szkoły w Łodzi, Zgierzu, Sieradzu, Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim, Łowiczu i Skierniewicach.
Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz się uczyć języka polskiego, napisz e-mail w swoim języku (lub w języku angielskim) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu i miejsce pobytu/zamieszkania. Skontaktujemy się z Tobą.
W najbliższym czasie uruchomimy również numer telefonu, pod którym będzie można zapisać się na bezpłatne lekcje języka polskiego.
Nie musisz znać języka polskiego, aby zacząć uczyć się jego podstaw, co pozwoli Ci zacząć się komunikować.
Nie czekaj! Skorzystaj – zapisz się już dziś!


Шановні Громадяни України!

Маршалек Лодзького Воєводзтва, організовує безплатне навчання для дорослих з польської мови.
Курси з польської мови реалізують наші школи  в місті Лодзь,  Згєж , Сєрадз, Пйотркув Трибунальскі, Томашув Мазовєцкі, Ловіч i Скєрнєвіце.
Якщо Ви зацікавлені та хочете вивчати польську мову, напишіть електронного листа Вашою мовою (або англійською) на адресу: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Вкажіть своє ім’я, прізвище, номер телефону та місце перебування/проживання. Ми зв’яжемося з Вами.
Найближчим часом ми також запустимо номер телефону, за яким можна буде записатися на безкоштовні уроки польської мови. Вам не потрібно знати польську мову, щоб почати вивчати її основи, що дозволить Вам почати повільно спілкуватися.
Не чекай! Скористай і запишись вже сьогодні !

 

   

 

Nazwa zadania: „Utworzenie pracowni Odnawialnych Źródeł Energii (OZE)”

Wartość ogółem zadania: 375.392,00 zł

Kwota dofinansowania w formie dotacji przyznanej przez WFOŚiGW w Łodzi: 325.392,00 zł

Zakres projektu: Projekt realizowany przez Województwo Łódzkie, którego głównym celem jest utworzenie pracowni Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) w Centrum Rozwoju Kompetencji Województwa Łódzkiego i PGE Polskiej Grupy Energetycznej w Rogowcu. Województwo Łódzkie zakupi profesjonalny sprzęt dydaktyczny w tym m.in.: kolektory słoneczne, pompy ciepła, fotowoltaiki, turbiny wiatrowe, ogniwa fotowoltaiczne z połacią dachową, ekran multimedialny na wózku jezdnym oraz materiały dydaktyczne do kolektorów słonecznych, pompy ciepła, fotowoltaiki, turbiny wiatrowej i energii wiatru. Utworzenie pracowni Odnawialnych Źródeł Energii przyczyni się do poszerzenia oferty kształcenia poprzez rozpoczęcia kształcenia w zakresie kwalifikacji Montażu i uruchamiania urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (ELE.10.), Eksploatacji urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (ELE.11.) lub podstaw energetyki.

Pracownia Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) będzie miejscem stwarzającym możliwość kształcenia i rozwoju kwalifikacji pracowników branży elektroenergetycznej.

https://www.wfosigw.lodz.pl/